Hizmetlerimiz

Web Tasarımı

Web Tasarımı

Virgo, Ankara web tasarım şirketleri arasında en köklü firmalardan biridir. Virgo'da web tasarımı hizmetleri, yüksek verimlilik hedeflenerek sunulur. Web siteleri, temel çalışma sistemlerine göre statik ve dinamik web sitesi olarak iki ana grupta sınıflandırılır. Statik web sitelerinde, web sitesini oluşturan web sayfaları, web tasarımcı tarafından manuel olarak kod yazılarak oluşturulur. Dinamik web sitelerinde ise, sitenin yazılı içeriği bir veritabanı içerisinde tutulur ve siteye gelen ziyaretçinin görmek istediği sayfa, içerik yönetim sistemi adı verilen yazılımlar tarafından o anda yaratılır.
 
Web teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte statik web sitelerinin kullanımı son derece azalmıştır. Dinamik web siteleri site sahibine kendi web sitesini dilediği zaman güncelleme ve geliştirme imkanı sunarken aynı zamanda web sitesine yeni yetenekler kazandırmak için silbaştan web sitesi yapılması zorunluluğunu ortadan kaldırır.
 

Önceliğimiz: Verimlilik

Elbette bir web sitesinin ne kadar başarılı olduğu, yukarıda sözünü ettiğimiz yapısal sınıflandırmadan bağımsız olarak web sitesinin ne kadar verimli olduğu ile ölçülür. Virgo tarafından yapılan web sitesi çalışmalarında verimlilik esastır. Web sitesinin amaçlanan faydayı sağlaması için teknik açıdan kusursuz, temiz bir tasarıma sahip web siteleri inşa edilir.
 

%100 Mobil Uyumluluk

İnternet'e erişimde akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazların kullanımı gün geçtikçe artmaktadır ve gelecekte internet erişiminin büyük ağırlıkla mobil cihazlar üzerinden gerçekleşeceği öngörülmektedir. Hazırladığımız web siteleri, erişim yapılan cihazın ekran çözünürlüğüne adapte olabilen esnek bir yapıda tasarlanır ve yüzde yüz mobil uyumluluk sunar.
 
 

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

armin-yalitim.pngcanbensan.pngsevgi-goz-merkezi.pngmint-fuarcilik.pngtestform.pngsunrider.pngatlas-sondaj.pngkronospor.pngkalca-cerrahi-dernegi.pngozyurek.pngmaser-insaat.pngmarge-hotel.pngankara-model-ucak-kulubu.pnggelibolu-memorial.pngyalcinkaya-mermer.pngar-metal.pngnereids-dive-center.pngsevgi-optik.pngdez-kuafor.pngerkut-aldeniz.pngalser-teknik.pngtubay-danismanlik.pngermer-marble.pngnaka.pngturna-ahsap.pngcekar-insaat.pngdr-smile.pngcankaya-ortopedi.pnguz-ay-insaat.pngesmaksan.pngmetron-insaat.pngdesen-ofset.pngmikropor.png6k-medikal.pngbernus-tourism.pngatr-saglik-teknolojileri.pngcanova-construction.pngortoklinik.pngocb-sigorta.pngheraeus-electro-nite.pngozel-ankara-umut-hastanesi.pngdeniz-peyzaj.pngvilla-mahal.pngsada-fuarcilik.pngilbe-mineral.pngocy-rent-a-car.pngarma-yatcilik.pngesbelli-evi.pngdolfen.pngozel-cankaya-hastanesi.pngpm-teknoloji.pngintermak.png