Hizmetlerimiz

VPS Kiralama

VPS Kiralama
VPS ya da ingilizce açılımı ile Virtual Private Server'lar klasik paylaşımlı sunucu hesaplarının düşük maliyet avantajı ile, adanmış sunucuların sunduğu özgürlükleri birleştiren sanal sunuculardır. VPS'lerde, bir adanmış sunucunun kaynakları özel bir yazılım ile sanal sunuculara paylaştırılarak her biri birer adanmış sunucu gibi çalışır hale dönüştürülmüştür.
 
VPS'ler, kaynak paylaşımı söz konusu olduğu için adanmış sunucular kadar yüksek performans sunmamakla beraber, klasik paylaşımlı sunucu hesaplarındaki kullanım sınırlamalarına sahip değildir. Örneğin VPS'lerde sunucuda çalışan yazılımlar dilediğiniz şekilde özelleştirilebilir ve sunucu soft reboot edilebilir, bu işlemler aynı adanmış sunucu üzerinde çalışan diğer VPS'leri etkilemez. Öte yandan sunucu kaynakları diğer VPS'ler ile bölüşüldüğü için, adanmış sunucunun tüm kaynakları kullanılamaz, kaynak kullanımı sadece bir VPS başına atanmış disk alanı, işlemci ve bellek kullanımı ile sınırlıdır.
 

Sunucu Bakım ve Yönetimi

Virgo, VPS'lerin bakım ve yönetimini kolaylaştırmak amacıyla müşterilerine gelişmiş kontrol paneli erişimi sağlayabildiği gibi, dileyen müşterilerine tam kapsamlı bakım ve yönetim hizmetleri de sunmaktadır. Bu konuda detaylı bilgiyi ilgili sayfamızda bulabilirsiniz.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

ankara-model-ucak-kulubu.pngnaka.pngvilla-mahal.pngcankaya-ortopedi.pngsunrider.pngocy-rent-a-car.pngmikropor.pngar-metal.pngilbe-mineral.pngalser-teknik.pngozyurek.pngarma-yatcilik.pngatlas-sondaj.pngpm-teknoloji.pngyalcinkaya-mermer.pngortoklinik.pngesbelli-evi.pngdr-smile.pngheraeus-electro-nite.pnggelibolu-memorial.pngtestform.pngmint-fuarcilik.pngatr-saglik-teknolojileri.pngsevgi-goz-merkezi.pngerkut-aldeniz.png6k-medikal.pngocb-sigorta.pngcekar-insaat.pngmaser-insaat.pngdolfen.pngsevgi-optik.pngozel-ankara-umut-hastanesi.pngintermak.pngarmin-yalitim.pngermer-marble.pngdez-kuafor.pngturna-ahsap.pngkalca-cerrahi-dernegi.pngdeniz-peyzaj.pngesmaksan.pngsada-fuarcilik.pngbernus-tourism.pngmarge-hotel.pngkronospor.pngcanova-construction.pngcanbensan.pnguz-ay-insaat.pngmetron-insaat.pngnereids-dive-center.pngdesen-ofset.pngtubay-danismanlik.pngozel-cankaya-hastanesi.png