Hizmetlerimiz

İçerik Güncelleme ve Destek

İçerik Güncelleme ve Destek
Virgo'da önceliğimiz müşterilerimizin hazırladığımız web sitelerinden yüksek verim almalarıdır. Web sitelerinde verimliliğin sağlanabilmesi için de, hedeflenen anahtar kelimeler ile başta Google olmak üzere arama motorlarında anlamlı sıralamalara yerleşmek gerekir. Arama motorları özgün içerik ile periyodik olarak güncellenen web sitelerini sever ve arama motoru robotları güncellenen web sitelerini daha sık ziyaret eder.
 
Tasarladığımız dinamik web sitelerinde müşterilerimizin web sitesini kendilerinin güncelleyebileceği ve dilediklerince genişletebildiği içerik yönetim sistemi yazılımları kullanılır ve iş tesliminde içerik yönetim sistemini nasıl kullanacaklarına dair eğitim verilir. Öte yandan bu yüksek yetenekli içerik yönetim sistemlerini verimli bir şekilde kullanmak hem zaman alıcı, hem de zahmetli olabilmektedir.
 
İçerik yönetim sistemini kullanmakta zorlanan veya güncellemeler için zaman ayıramayan müşterilerimiz için sunduğumuz içerik güncelleme ve destek hizmetleri ile bu sorunların üstesinden kolayca gelinebilmektedir. Yıllık periyodlarda ve son derece makul ücretler karşılığında verdiğimiz bu hizmet ile, siz de web sitenizi her daim güncel, içerik yönetim sisteminizi sağlıklı ve güvenilir tutabilir, alacağınız verimin keyfini sürebilirsiniz.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

cankaya-ortopedi.pngheraeus-electro-nite.pngcanova-construction.pngankara-model-ucak-kulubu.pngozel-ankara-umut-hastanesi.pngkalca-cerrahi-dernegi.pngdolfen.pngatr-saglik-teknolojileri.pngnereids-dive-center.pngatlas-sondaj.pngturna-ahsap.pngozyurek.pngesmaksan.pngarma-yatcilik.pngbernus-tourism.pngalser-teknik.pngmint-fuarcilik.pngtestform.pngmaser-insaat.pngmetron-insaat.pngdr-smile.pngintermak.pngnaka.pngdesen-ofset.pngarmin-yalitim.pngesbelli-evi.png6k-medikal.pngkronospor.pngsevgi-optik.pngilbe-mineral.pngcekar-insaat.pngortoklinik.pngdeniz-peyzaj.pngozel-cankaya-hastanesi.pngermer-marble.pngdez-kuafor.pngmarge-hotel.pngsevgi-goz-merkezi.pngvilla-mahal.pngcanbensan.pngmikropor.pnggelibolu-memorial.pngar-metal.pngerkut-aldeniz.pngpm-teknoloji.pngyalcinkaya-mermer.pngsunrider.pngtubay-danismanlik.pngocy-rent-a-car.pngsada-fuarcilik.pngocb-sigorta.pnguz-ay-insaat.png