Virgo Blog
kronoshopping.comHaziran başında KronoSpor kurumsal web sitesinin yayına çıktığını duyurmuştuk. Virgo tarafından anahtar teslim bir proje olarak ele alınan KronoSpor satış sitesinin de bugün itibarı ile hizmete girdiğini gururla duyururuz.

KronoSpor satış sitesi güvenle alışveriş yapabilmeniz için %100 SSL protokolü üzerinden hizmet verecek şekilde hazırlandı ve kredi kartı ile peşin/taksitli ödemenin yanı sıra PayPal Express ve banka havalesi/EFT ile ödeme seçenekleri sunuyor.

Satış sitesi aynı zamanda tamamen mobil uyumlu bir yapıda olduğu için siteden akıllı telefon veya tablet kullanarak alışveriş yapmak dahi son derece kolay.

Bakım ve güncelleme hizmetleri de Virgo tarafından sunulmakta olan KronoSpor alışveriş sitesinin ürün çeşitliliği önümüzdeki dönemde daha da artacak. Marpo Kinetics, Swans, WaterFlex, ElliptiGo gibi markaların son derece yüksek kalitede ürünlerini online satın alabileceğiniz KronoSpor satış sitesini aşağıdaki adreste ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kronoshopping.com
Mustafa Odabaşı

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mustafa Odabaşı

Virgo'nun kurucu ortaklarından Mustafa Odabaşı, bundan 20 küsür sene önce, bilişim sektörüne profesyonel olarak ADA NET'de adım atmıştır. Cyberspace ile Türkiye'ye internetin gelmesinden çok önce BBS'ler vasıtasıyla tanışan Mustafa Odabaşı, Türkiye'nin ilk ve en geniş mesaj ağı HiTNeT'in de eski SysOp'larındandır. Halen bilgi ve tecrübelerini Virgo'da hizmet üreterek değerlendirmektedir.