Virgo Blog
KronoSpor Web Sitesiİstanbul merkezli bir şirket olan KronoSpor da web hizmetleri için Virgo'yu tercih etti. Kaliteli markaların son derece çarpıcı ürünlerini Türk tüketicilerin beğenisine süren KronoSpor, şu an için Ciclotte, ElliptiGO, Marpo Kinetics, Swans ve WaterFlex markalarını Türkiye'de temsil ediyor.

KronoSpor'un yayına alınan kurumsal web sitesinde temsilcisi oldukları markalar ve ürünlerine dair doyurucu bilgilerin yanı sıra, kurumsal bilgiler ve haberler de yer alıyor. Dinamik web sitesi elbette %100 mobil uyumluluk sağlayacak biçimde, Joomla içerik yönetim sisteminin son versiyonu kullanılarak responsive bir yapıda tasarlandı.

Bir güzel haber de, yakında KronoSpor ürünlerini yine Virgo tarafından hazırlanmakta olan KronoSpor online satış sitesinden satın alabilecek olmanız. KronoSpor satış sitesi yayına çıktığı zaman ayrıca duyuracağız.

KronoSpor'un yayına alınan kurumsal web sitesini aşağıdaki adreste ziyaret edebilirsiniz;

http://www.kronospor.com
Mustafa Odabaşı

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mustafa Odabaşı

Virgo'nun kurucu ortaklarından Mustafa Odabaşı, bundan 20 küsür sene önce, bilişim sektörüne profesyonel olarak ADA NET'de adım atmıştır. Cyberspace ile Türkiye'ye internetin gelmesinden çok önce BBS'ler vasıtasıyla tanışan Mustafa Odabaşı, Türkiye'nin ilk ve en geniş mesaj ağı HiTNeT'in de eski SysOp'larındandır. Halen bilgi ve tecrübelerini Virgo'da hizmet üreterek değerlendirmektedir.