Hizmetlerimiz

Web Tabanlı Veritabanı Uygulamaları

Web Tabanlı Veritabanı Uygulamaları
İnternet teknolojileri geliştikçe, istisnasız her sektörde çalışan kişi ve kurumların işlerini daha verimli yapmalarını sağlayacak çözümler ortaya çıkmaktadır. World Wide Web, renkli ve eğlenceli olmasının yanı sıra, bize sunduğu imkanlar sayesinde, eskiden karşılanması oldukça zor ve maliyetli olan birçok ihtiyaç, bugün çok daha düşük maliyetli ve verimli biçimde karşılanabilmektedir. Örneğin, web tabanlı veritabanı uygulamaları ile, özellikle bayi - tedarikçi - müşteri üçgeni içerisinde çalışan ya da birden fazla ofis ile hizmet veren kurumların veri akışını tek bir noktadan yönetebilmelerini sağlayacak verimli çözümler üretilebilmektedir.
 

Size özel veritabanı çözümleri

Virgo'da geliştirilen veritabanı uygulamaları ile tamamen müşterinin ihtiyaçlarına yönelik, özel çözümler üretilir. Yapılan çalışmalar, işin projelendirilmesinden, iş teslimi sonrası uygulama eğitimlerine ve destek hizmetlerine kadar uzanan bir süreçte ele alınır. Bu sayede Virgo'nun "anahtar teslimi çözüm" prensibine bağlı kalınarak farklı hizmetleri farklı noktalardan alırken yaşayacağınız uyum ve iletişim sorunlarının önüne geçilmiş olur.
 
Geliştirilen web tabanlı veritabanı uygulamaları tamamen ihtiyaca özel uygulamalar olduğu için oldukça çeşitlendirilebilir. Virgo, gelişen Internet teknolojilerini firmanızda etkin bir şekilde kullanmanızı ve kaynaklarınızı çok daha verimli bir şekilde değerlendirmenizi sağlamak için, ihtiyaçlarınıza yönelik ve tamamen özel çözümler üretecektir.
 
Sizin için neler yapabileceğimizi öğrenmek isterseniz, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

ocb-sigorta.pngar-metal.pngarmin-yalitim.pngermer-marble.pngtubay-danismanlik.pngsevgi-goz-merkezi.pngocy-rent-a-car.pngtestform.pngdez-kuafor.pngsada-fuarcilik.pngbernus-tourism.pngmint-fuarcilik.pngnaka.pngcekar-insaat.pngkronospor.pnggelibolu-memorial.pngnereids-dive-center.pngpm-teknoloji.pngdr-smile.pnguz-ay-insaat.pngesbelli-evi.png6k-medikal.pngmetron-insaat.pngatr-saglik-teknolojileri.pngdeniz-peyzaj.pngesmaksan.pngmikropor.pngcanbensan.pngyalcinkaya-mermer.pngmaser-insaat.pngsevgi-optik.pngerkut-aldeniz.pngdesen-ofset.pngcankaya-ortopedi.pngvilla-mahal.pngozel-cankaya-hastanesi.pngozyurek.pngheraeus-electro-nite.pngturna-ahsap.pngsunrider.pngatlas-sondaj.pngozel-ankara-umut-hastanesi.pngintermak.pngarma-yatcilik.pngilbe-mineral.pngcanova-construction.pngalser-teknik.pngdolfen.pngortoklinik.pngkalca-cerrahi-dernegi.pngmarge-hotel.pngankara-model-ucak-kulubu.png