Hizmetlerimiz

Web Barındırma

Web Barındırma

Virgo, küçük ve orta büyüklükte işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hızlı, kesintisiz ve güvenli Linux web barındırma hizmetleri sunar. Web yayınlama paketlerimiz, yeni başlayanlardan profesyonellere uzanan bir yelpazedeki herkesin beklentilerini karşılayacak zengin özelliklerle donatılmıştır.
 
Virgo, Linux web yayınlama hizmetlerini aşağıdaki üç ana seçenek çerçevesinde sunar;
 

Standart Web Yayınlama Planları

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin linux web yayınlama ihtiyaçları ile kişisel web barındırma ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanan web yayınlama paketlerimizdir. Standart web yayınlama paketleri ile birlikte, sunucu hizmetlerini yönetebileceğiniz cPanel kontrol paneli sunulmaktadır.
 
Virgo, standart web yayınlama planları için ücretsiz hesap idaresi hizmeti vermektedir. Neredeyse hiçbir web yayınlama firmasının sunmadığı bu hizmet ile eğer kontrol paneli ile uğraşmak istemiyorsanız, kontrol paneli üzerinden yapılabilen tüm işlemler sizin yerinize Virgo tarafından yapılır. Örneğin yeni bir e-posta adresine ihtiyacınız varsa, bize bildirmeniz halinde talep ettiğiniz e-posta adresi sizin yerinize açılır ve şifre bilgileri size ulaştırılır.
 
Standart web yayınlama planlarının detaylı özelliklerini de içeren karşılaştırma tablosu için buraya tıklayınız.


Bayi Web Yayınlama Planları

Müşterilerine web yayınlama hizmeti sunan internet profesyonellerine yönelik, sınırsız alan adı barındırmaya açık web yayınlama paketlerimizdir.
 
Eğer web yayınlama hizmeti satıyor veya satmayı planlıyorsanız, web barındırma bayi paketleri ile kendi web yayınlama planlarınızı oluşturabilir ve satış fiyatlarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Özel isim sunucuları (private name server) kullanabilmeniz sayesinde müşterilerinizin Virgo'dan haberi olmadan kendi web yayınlama işinizi çok kısa zaman içerisinde kurabilir, yüksek sunucu maliyetleri altında ezilmezsiniz.
 
Bayi web yayınlama paketleri ile birlikte, sizin sunucu hizmetlerini yönetebilmeniz için Web Host Manager (WHM), müşterilerinizin kendi sunucu hizmetlerini yönetebilecekleri cPanel kontrol panelleri birlikte sunulmaktadır.
 
Bayi web yayınlama planlarının detaylı özelliklerini de içeren karşılaştırma tablosu için buraya tıklayınız.
 

Özel Web Yayınlama Planı Oluşturma

Eğer standart ve bayi web yayınlama planlarımızdan hiçbiri ihtiyaçlarınıza cevap vermiyor ise, size özel bir Linux web yayınlama planı hazırlayabiliriz. Bu konuda bizimle temasa geçerek ihtiyacınız olan özellikleri bildirmeniz yeterli olacaktır.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

dolfen.pngsada-fuarcilik.pngcankaya-ortopedi.pngar-metal.pngdesen-ofset.pngmint-fuarcilik.pngatlas-sondaj.pngozyurek.pngmetron-insaat.pngarmin-yalitim.pngdeniz-peyzaj.pngdr-smile.pngmikropor.pngankara-model-ucak-kulubu.pngkalca-cerrahi-dernegi.pngarma-yatcilik.pngyalcinkaya-mermer.pngturna-ahsap.pngpm-teknoloji.pngkronospor.pngcanbensan.pngheraeus-electro-nite.pngtestform.pngdez-kuafor.pngesbelli-evi.pngsunrider.pngermer-marble.pngcanova-construction.pngsevgi-optik.pngozel-ankara-umut-hastanesi.pngintermak.pngortoklinik.pngatr-saglik-teknolojileri.pngesmaksan.pngalser-teknik.pngmaser-insaat.png6k-medikal.pngerkut-aldeniz.pngcekar-insaat.pnggelibolu-memorial.pngmarge-hotel.pngsevgi-goz-merkezi.pnguz-ay-insaat.pngocb-sigorta.pngnaka.pngnereids-dive-center.pngilbe-mineral.pngvilla-mahal.pngozel-cankaya-hastanesi.pngocy-rent-a-car.pngbernus-tourism.pngtubay-danismanlik.png