Hizmetlerimiz

Teknik Danışmanlık ve Eğitim

Teknik Danışmanlık ve Eğitim
İnternet'in hayatın her alanına girdiği ve özellikle ticari faaliyetler konusunda özel bir konuma oturduğu günümüzde, internet teknolojilerini verimli kullanabilmek iş dünyasındaki herkes için zorunlu hale gelmiştir. Son derece hızlı gelişen internet teknolojilerinin takibinin güç olmasının yanı sıra, mevcut alternatifler arasından en uygun olanın seçimi özellikle büyük bir bilgi birikimi ve deneyim gerektirir.
 
Ne yazık ki sektörümüz Türkiye'de çok sayıda internet mağduru yaratmıştır. Bu kişi ve kurumların, büyük fayda sağlayabilecekleri İnternet'ten nasıl olup da verim elde edemedikleri incelendiğinde, ortaya genellikle üç temel neden çıkmaktadır;
  1. Yeni bir sektör olmasının cazibesi ile eski işini bırakıp, yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmadıkları halde internet hizmetleri sağlamaya soyunanlar, en iyi ihtimalle müşterilerinin ödedikleri para karşılığında hiç verim alamamasına neden olmuşlardır. Bunların önemli bir bölümü kısa zaman içerisinde sektör değiştirerek izlerini kaybettirirken, yanlarında kendi üzerlerine kayıt ettirdikleri müşteri alan adlarını dahi götürebildiklerine defalarca üzülerek şahit olmuşuzdur.
  2. Bir başka neden bazı yöneticilerin internet hizmetleri alırken doğru insanlarla çalışmalarına rağmen, profesonellerin tavsiyelerini gözardı ederek yanlış kararlar vermeleridir. İnternet'ten yüksek verim almak için, işinin ehli insanların tavsiyelerine uymak önemlidir.
  3. Üçüncü ve son neden ise İnternet'in kendilerine sunabileceklerine hiçbir zaman inanmayıp, biraz da yeni bir mecra olmasından çekinerek İnternet'e hepten uzak duranların ne yazık ki hala azımsanmayacak sayıda olmasıdır. Bu gruptakiler İnternet'in kendilerine sağlayabileceği imkanlara sırtını dönerek kendi mağduriyetini yaratmaktadır.
Virgo, Türkiye'de faaliyet gösteren en eski internet hizmetleri şirketlerinden biridir ve bilgi ve tecrübesinden istifade etmek isteyenlere teknik danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Gelin, internet'ten nasıl yüksek verim alabileceğiniz konusunda size de yardımcı olalım.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

cekar-insaat.pngcanova-construction.pngmaser-insaat.pngyalcinkaya-mermer.pngilbe-mineral.pngtestform.pngpm-teknoloji.pngesmaksan.pngankara-model-ucak-kulubu.pngermer-marble.pngdeniz-peyzaj.pngar-metal.pngnereids-dive-center.pngheraeus-electro-nite.pngarma-yatcilik.pngatr-saglik-teknolojileri.pngkronospor.pngmikropor.pngtubay-danismanlik.pngsada-fuarcilik.pngdr-smile.pngozel-ankara-umut-hastanesi.pngmetron-insaat.pngocb-sigorta.pngozel-cankaya-hastanesi.pngdolfen.pngturna-ahsap.pngatlas-sondaj.pngcanbensan.pngozyurek.pngintermak.pngarmin-yalitim.pngesbelli-evi.pngkalca-cerrahi-dernegi.pngdez-kuafor.pngdesen-ofset.pngsevgi-goz-merkezi.png6k-medikal.pngerkut-aldeniz.pngmarge-hotel.pngbernus-tourism.pngvilla-mahal.pngocy-rent-a-car.pnguz-ay-insaat.pngcankaya-ortopedi.pngortoklinik.pngsunrider.pngmint-fuarcilik.pngnaka.pnggelibolu-memorial.pngalser-teknik.pngsevgi-optik.png