Hizmetlerimiz

Sunucu Bakım ve Yönetimi

Sunucu Bakım ve Yönetimi
Modern internet sunucuları karmaşık yazılım altyapılarına sahiptir. Sunucuların bakım ve yönetim işleri her ne kadar sunduğumuz gelişmiş kontrol panelleri sayesinde bir miktar kolaylaşsa da, sunucuların güvenli bir biçimde ve aksamadan çalışabilmesi için yapılması gereken işlemlerin bazıları teknik yeterlilik ve tecrübe gerektirir. Elbette her kurumun internet sunucusu yönetebilecek tecrübe ve teknik yeterlilikte eleman istihdam etme lüksü bulunmamaktadır.
 
Virgo bu ihtiyacı karşılamak üzere, adanmış sunucu ve VPS kiralama hizmetleri sağladığı müşterilerine diledikleri taktirde bakım ve yönetim hizmetleri de sağlayarak sunucularının her daim güvenli ve erişilebilir olmasını sağlamaktadır. Bakım ve yönetim hizmetleri, sunucu kiralama periyodunun tümünü kapsayan anlaşmalar ile son derece makul ücretler karşılığında sunulmaktadır.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

villa-mahal.pngyalcinkaya-mermer.pngocy-rent-a-car.pngozyurek.pngcekar-insaat.pngatr-saglik-teknolojileri.pngcanova-construction.pngmarge-hotel.pngarma-yatcilik.pngcankaya-ortopedi.pngilbe-mineral.pngbernus-tourism.pngsevgi-goz-merkezi.pngintermak.pngpm-teknoloji.pngmetron-insaat.pngalser-teknik.pngnereids-dive-center.pngarmin-yalitim.pngtestform.pngozel-ankara-umut-hastanesi.pngkalca-cerrahi-dernegi.pngnaka.pnguz-ay-insaat.pngheraeus-electro-nite.pngermer-marble.png6k-medikal.pngdeniz-peyzaj.pngmaser-insaat.pngtubay-danismanlik.pngesmaksan.pngmikropor.pngankara-model-ucak-kulubu.pngsada-fuarcilik.pngcanbensan.pngatlas-sondaj.pngortoklinik.pngesbelli-evi.pngdesen-ofset.pngsunrider.pngozel-cankaya-hastanesi.pngocb-sigorta.pngmint-fuarcilik.pngsevgi-optik.pngar-metal.pngturna-ahsap.pngkronospor.pngdolfen.pngdr-smile.pngdez-kuafor.pngerkut-aldeniz.pnggelibolu-memorial.png