Hizmetlerimiz

Elektronik Ticaret Uygulamaları

E-Ticaret Çözümleri
Elektronik ticaret, ya da kısa adıyla e-ticaret terimi, İnternet üzerinden ticari amaçla yürütülen faaliyetlere verilen genel bir isim olmakla birlikte, çoğunlukla online ürün veya hizmet satışı yapan web sitelerini tanımlamak için kullanılmaktadır. Elektronik ortamda yürütülen ticaret, İnternet'in yaygınlaşması ile dramatik olarak büyümüştür ve gelecekte çok daha büyüyeceği düşünülmektedir.
 
Virgo, İnternet üzerinden kredi kartı, banka havalesi, teslimatta ödeme gibi ödeme yöntemleri ile ürün veya hizmet satışı yapmak isteyen firmalara anahtar teslimi e-ticaret hizmetleri sunar. Virgo size çalışmanın projelendirmesinden başlayarak kesintisiz danışmanlık sağlayacak, en uygun teknolojiyi seçmenizi, yazılım altyapısının kurulmasını, web sitenizin hazırlanmasını ve işler hale getirilmesini temin edecektir. Virgo, e-ticaret sitenizi yayınlamanız için web barındırma, güvenliği sağlamak için SSL sertifikaları tescili hizmetleri de sunarak, anahtar teslimi projeler üretebilir.
 
E-ticaret sitelerinde 'alışveriş sepeti yazılımı' tabir edilen özel yazılımlar kullanılır. Online satış imkanının yanı sıra yoğun içerik de sunması gereken web siteleri için, içerik yönetim sistemlerinin üzerine kurulan alışveriş sepeti eklentileri de kullanılabilmektedir.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

ankara-model-ucak-kulubu.pngilbe-mineral.pngtestform.pngsevgi-goz-merkezi.pngcekar-insaat.pngdesen-ofset.pngdolfen.pngarmin-yalitim.pnggelibolu-memorial.pngmint-fuarcilik.pngsunrider.pngdez-kuafor.pngtubay-danismanlik.pngdeniz-peyzaj.pngnereids-dive-center.pngmetron-insaat.pngozel-cankaya-hastanesi.pngocb-sigorta.pngermer-marble.pngpm-teknoloji.pngalser-teknik.pngnaka.pngheraeus-electro-nite.pngsevgi-optik.pngdr-smile.pngmikropor.pngcanbensan.pngvilla-mahal.pngesmaksan.pngsada-fuarcilik.pngbernus-tourism.pngmarge-hotel.pngatr-saglik-teknolojileri.pngar-metal.pngozyurek.pngkronospor.pngarma-yatcilik.pngyalcinkaya-mermer.pngintermak.pngkalca-cerrahi-dernegi.pngcankaya-ortopedi.pngmaser-insaat.pngozel-ankara-umut-hastanesi.pngerkut-aldeniz.png6k-medikal.pngcanova-construction.pngatlas-sondaj.pngocy-rent-a-car.pngturna-ahsap.pngesbelli-evi.pnguz-ay-insaat.pngortoklinik.png