Hizmetlerimiz

Adanmış Sunucu Kiralama

Adanmış Sunucu Kiralama

Virgo, paylaşımlı standart sunucu paketlerinin ve VPS'lerin yeterli olmadığı uygulamalar için müşterilerine Linux veya Windows tabanlı adanmış sunucu kiralama hizmetleri sunar. Adanmış internet sunucuları ile sunucu üzerinde hiçbir bağımlılık olmaksızın tam kontrol elde edilirken, sunucu kaynaklarının başkaları ile paylaşımı söz konusu olmadığı için mevcut performansın %100'ü sizin emrinizdedir.
 

Tartışılmaz Avantajlar

Bir adanmış sunucu üzerinde tam yetki ve kontrol sahibi olduğunuz için bu sunucu üzerindeki yazılımları dilediğiniz biçimde özelleştirerek kullanabilirsiniz. Adanmış sunucularda kaynak paylaşımı söz konusu olmadığı için, erişimin korunması ve güvenlik açılarından da büyük avantajlar sunar. Paylaşımlı sunucularda, aynı sunucu üzerinde bir başkasına ait hesap üzerinden spam posta çıkışı olması nedeniyle, ortak kullandığınız IP adresinin gerçek zamanlı kara listelere girmesi gibi internet erişiminizi aksatacak problemler yaşanması ihtimali sıfıra iner.
 

Sunucu Bakım ve Yönetimi

Virgo, adanmış sunucuların bakım ve yönetimini kolaylaştırmak isteyen müşterilerine gelişmiş kontrol paneli imkanları sağlayabildiği gibi, dileyen müşterilerine tam kapsamlı bakım ve yönetim hizmetleri de sağlamaktadır. Bu konuda detaylı bilgiyi ilgili sayfamızda bulabilirsiniz.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

ermer-marble.pngalser-teknik.pngozel-cankaya-hastanesi.pngmint-fuarcilik.pngdr-smile.pngsevgi-optik.pngmikropor.pngozel-ankara-umut-hastanesi.pngsunrider.pngmetron-insaat.pngtubay-danismanlik.pngozyurek.pngnaka.pngcankaya-ortopedi.pngkalca-cerrahi-dernegi.pngcekar-insaat.pngkronospor.pngcanova-construction.pngortoklinik.pngcanbensan.pngatr-saglik-teknolojileri.pngintermak.pngarma-yatcilik.pngdez-kuafor.pngmarge-hotel.pngtestform.pngankara-model-ucak-kulubu.pngsevgi-goz-merkezi.pngdeniz-peyzaj.pngesbelli-evi.pnggelibolu-memorial.pngmaser-insaat.pngar-metal.pngyalcinkaya-mermer.png6k-medikal.pngdesen-ofset.pngocy-rent-a-car.pngilbe-mineral.pngarmin-yalitim.pngnereids-dive-center.pngbernus-tourism.pngsada-fuarcilik.pngturna-ahsap.pngdolfen.pngerkut-aldeniz.pngvilla-mahal.pnguz-ay-insaat.pngesmaksan.pngpm-teknoloji.pngocb-sigorta.pngheraeus-electro-nite.pngatlas-sondaj.png