Virgo Blog
Dr. Dt. Kağan Kantar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği web sitesiAlanında son derece başarılı bir diş hekimi olan sevgili arkadaşım Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Dr. Dt. Kağan Kantar'a ait Dr. Dt. Kağan Kantar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği web sitesi Virgo tarafından hazırlanarak yayına çıkarıldı.

Ankara'nın en merkezi konumlarından biri olan Tunus Caddesi üzerindeki Dr. Dt. Kağan Kantar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği web sitesinde, ağız ve diş sağlığına yönelik sorulara herkesin anlayabileceği dilde yazılmış cevaplar bulabileceğiniz doyurucu bilgiler yer alıyor.

Ağız ve diş sağlığına yönelik bilgiler sunulan sayfalardan bazıları video anlatımları ile de desteklenen web sitesi, LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) platformunda favori içerik yönetim sistemimiz olan Joomla CMS'in en güncel versiyonu ile hizmet verecek biçimde hazırlandı.

Tüm mobil cihazlar ile uyumluluğun sağlanabilemesi amacıyla responsive tasarım modeli ile tasarlanan Dr. Dt. Kağan Kantar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği web sitesinde şimdilik sadece Türkçe içerik yer almakla birlikte, gelecekte İngilizce içerik de eklenerek çalışmanın genişletilmesi planlanıyor.

Dr. Dt. Kağan Kantar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği web sitesini aşağıdaki adreste ziyaret edebilirsiniz;

https://www.drkagankantar.com
Mustafa Odabaşı

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mustafa Odabaşı

Virgo'nun kurucu ortaklarından Mustafa Odabaşı, bundan 20 küsür sene önce, bilişim sektörüne profesyonel olarak ADA NET'de adım atmıştır. Cyberspace ile Türkiye'ye internetin gelmesinden çok önce BBS'ler vasıtasıyla tanışan Mustafa Odabaşı, Türkiye'nin ilk ve en geniş mesaj ağı HiTNeT'in de eski SysOp'larındandır. Halen bilgi ve tecrübelerini Virgo'da hizmet üreterek değerlendirmektedir.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

marge-hotel.pnggelibolu-memorial.pngmetron-insaat.pngdolfen.pngcekar-insaat.pngalser-teknik.pngarma-yatcilik.pngcankaya-ortopedi.pngermer-marble.pngbernus-tourism.pngozyurek.pngkronospor.pngmikropor.pngesmaksan.pngilbe-mineral.pngdesen-ofset.pngtubay-danismanlik.pngsunrider.pngankara-model-ucak-kulubu.pngesbelli-evi.pngatlas-sondaj.pngheraeus-electro-nite.pngortoklinik.pngatr-saglik-teknolojileri.pngmaser-insaat.pngturna-ahsap.pngtestform.pngnereids-dive-center.pngcanbensan.pngdr-smile.pngerkut-aldeniz.pngsevgi-optik.pngar-metal.pngarmin-yalitim.pngpm-teknoloji.pngozel-cankaya-hastanesi.pngyalcinkaya-mermer.pnguz-ay-insaat.pngnaka.pngcanova-construction.pngdez-kuafor.pngsada-fuarcilik.pngvilla-mahal.png6k-medikal.pngozel-ankara-umut-hastanesi.pngintermak.pngocb-sigorta.pngsevgi-goz-merkezi.pngdeniz-peyzaj.pngkalca-cerrahi-dernegi.pngmint-fuarcilik.pngocy-rent-a-car.png