Virgo Blog
Komatek 2017 Web SitesiŞubat ayında eski müşterilerimizden Sada Uzmanlık Fuarları A.Ş. için hazırlanan yeni kurumsal web sitesinin yayına alındığını duyurmuştuk. Sada tarafından iki yılda bir düzenlenen KOMATEK Uluslararası İş ve İnşaat Makine, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı'na ait gelişmiş bir web uygulaması da Virgo tarafından hazırlanıyor. Uygulamanın ilk ayağı olarak Komatek 2017 ana web sitesi katılımcı ve ziyaretçi başvurularına açık olacak biçimde yayına alındı.

Komatek 2017 web sitesi Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde hizmet verecek ve hem fuar katılımcıları, hem de ziyaretçilerine yönelik dinamik unsurlar barındıracak. Önümüzdeki günlerde içerik daha da genişletilerek fuarla ilgili detaylı bilgiler de bu web sitesi üzerinden verilecek. Bu amaçla ilk planda katılımcı başvuru formları ile birlikte ziyaretçilerin fuar davetiyelerini online olarak alabilecekleri formlar devreye sokuldu. Fuar ziyareçileri için PDF formatında oluşturulan davetiyeler, davetiye formunu göndermelerinin hemen ardından ziyaretçilere gösteriliyor ve aynı zamanda e-posta adreslerine ulaştırılıyor. Ziyaretçilerin fuar girişindeki bankolardan beklemeden geçebilmeleri için bankodaki tarayıcıya okutabilecekleri birer kare kod da barındıran online davetiyeler, bir önceki fuarda oldukça ilgi görmüştü.

Komatek 2017 için bir sonraki aşamada gelişmiş bir katılımcı portalı oluşturulacak ve fuar katılımcıları fuarla ilgili tüm işlemlerini kullanıcı adı ve parolaları ile ulaşacakları kendilerine ait portal arayüzü üzerinden gerçekleştirebilecekler.

Komatek 2017 web sitesini aşağıdaki adreste ziyaret edebilirsiniz;

http://www.komatek2017.com
Mustafa Odabaşı

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mustafa Odabaşı

Virgo'nun kurucu ortaklarından Mustafa Odabaşı, bundan 20 küsür sene önce, bilişim sektörüne profesyonel olarak ADA NET'de adım atmıştır. Cyberspace ile Türkiye'ye internetin gelmesinden çok önce BBS'ler vasıtasıyla tanışan Mustafa Odabaşı, Türkiye'nin ilk ve en geniş mesaj ağı HiTNeT'in de eski SysOp'larındandır. Halen bilgi ve tecrübelerini Virgo'da hizmet üreterek değerlendirmektedir.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

dolfen.pngkalca-cerrahi-dernegi.png6k-medikal.pngankara-model-ucak-kulubu.pngesbelli-evi.pngturna-ahsap.pngdesen-ofset.pngarmin-yalitim.pngmetron-insaat.pngintermak.pngsunrider.pnggelibolu-memorial.pngcankaya-ortopedi.pngsevgi-optik.pngdr-smile.pngerkut-aldeniz.pngvilla-mahal.pngmikropor.pngocy-rent-a-car.pngheraeus-electro-nite.pngesmaksan.pngarma-yatcilik.pngyalcinkaya-mermer.pngdeniz-peyzaj.pngilbe-mineral.pngalser-teknik.pnguz-ay-insaat.pngtestform.pngmaser-insaat.pngcanbensan.pngnereids-dive-center.pngocb-sigorta.pngdez-kuafor.pngnaka.pngermer-marble.pngtubay-danismanlik.pngcekar-insaat.pngsevgi-goz-merkezi.pngsada-fuarcilik.pngar-metal.pngmarge-hotel.pngatr-saglik-teknolojileri.pngpm-teknoloji.pngbernus-tourism.pngatlas-sondaj.pngozel-ankara-umut-hastanesi.pngmint-fuarcilik.pngozyurek.pngozel-cankaya-hastanesi.pngcanova-construction.pngortoklinik.pngkronospor.png