Virgo Blog
Lotus Foto Web Sitesi Nilüfer Ören, arkeoloji üzerine eğitim almış, TRT'de başlayan yapımcılık ve sanat yönetmenliği kariyerini doğum ve yenidoğan fotoğrafçılığına taşımış bir fotoğraf sanatçısı. Lotus Foto markası ile hizmet veren Nilüfer Ören, çocuklarla çalışmayı çok seven ve işini özenle yapan bir fotoğrafçı.

Biz de işini özenle yapan insanlara, özenle hazırlanmış web siteleri yakışır dedik ve Lotus Foto için eksiksiz mobil uyumluluk sağlayacak, kaliteli bir web sitesi geliştirdik. Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde içerik sunan Lotus Foto web sitesi, Joomla içerik yönetim sisteminin en güncel versiyonu kullanılarak hazırlandı ve Helix 3 framework desteğinde çalışıyor.

Lotus Foto web sitesinde Nilüfer Ören'in özgeçmişi ve çalışma alanları hakkında bilgiler bulabilir ve çalışmalarından örnekler görebilirsiniz.

Sunucu ve güncelleme hizmetleri de Virgo tarafından sağlanan Lotus Foto web sitesini aşağıdaki adreste ziyaret edebilirsiniz;

http://www.lotusfoto.com
Mustafa Odabaşı

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mustafa Odabaşı

Virgo'nun kurucu ortaklarından Mustafa Odabaşı, bundan 20 küsür sene önce, bilişim sektörüne profesyonel olarak ADA NET'de adım atmıştır. Cyberspace ile Türkiye'ye internetin gelmesinden çok önce BBS'ler vasıtasıyla tanışan Mustafa Odabaşı, Türkiye'nin ilk ve en geniş mesaj ağı HiTNeT'in de eski SysOp'larındandır. Halen bilgi ve tecrübelerini Virgo'da hizmet üreterek değerlendirmektedir.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

maser-insaat.pngdeniz-peyzaj.pngocb-sigorta.pngnereids-dive-center.pngcanova-construction.pngozyurek.pngdolfen.pngalser-teknik.pngankara-model-ucak-kulubu.pngarmin-yalitim.png6k-medikal.pngdesen-ofset.pngintermak.pngmint-fuarcilik.pngtestform.pngmarge-hotel.pngmikropor.pngdr-smile.pngmetron-insaat.pngkronospor.pngozel-ankara-umut-hastanesi.pngortoklinik.pngatlas-sondaj.pngnaka.pngesbelli-evi.pngozel-cankaya-hastanesi.pngcanbensan.pngesmaksan.pngcankaya-ortopedi.pngheraeus-electro-nite.pngarma-yatcilik.pngsevgi-goz-merkezi.pngyalcinkaya-mermer.pngtubay-danismanlik.pngcekar-insaat.pngvilla-mahal.pnguz-ay-insaat.pngocy-rent-a-car.pngsada-fuarcilik.pngar-metal.pngatr-saglik-teknolojileri.pngkalca-cerrahi-dernegi.pnggelibolu-memorial.pngdez-kuafor.pngsunrider.pngpm-teknoloji.pngturna-ahsap.pngerkut-aldeniz.pngermer-marble.pngsevgi-optik.pngbernus-tourism.pngilbe-mineral.png