Virgo Blog
Özel Ankara Umut Hastanesi Web Sitesi Bundan yaklaşık bir yıl önce internet sunucu hizmetlerini vermeye başladığımız Özel Ankara Umut Hastanesi için geliştirilen dinamik web sitesi yayına alındı.

Özel Ankara Umut Hastanesi web sitesi, %100 mobil uyumluluk sağlayacak bir altyapı ile favori içerik yönetim sistemimiz olan Joomla'nın en güncel versiyonu ile geliştirildi. İçerik geliştirme çalışmaları henüz devam ettiği için şimdilik sadece Türkçe bölümü yayına alınan Özel Ankara Umut Hastanesi web sitesi, yakında başta Türkçe ve İngilizce olmak üzere en az iki dilde hizmet verecek.

Web sitesinde Özel Ankara Umut Hastanesi'nin her biri alanında isim yapmış hekim kadrosunun yanı sıra, hizmet vermekte olan tıbbi birimler ile ilgili detaylı bilgiler ve hastaları bilgilendirmeye yönelik tıbbi içerik de sunuluyor. Web sitesi üzerinden şu anda sağlanmakta olan online randevu ve laboratuvar sonuçları alma imkanlarına, zaman içerisinde yeni e-hizmetler de eklenecek.

Web sitesi güncelleme hizmetleri de Virgo tarafından sağlanan Özel Ankara Umut Hastanesi web sitesini aşağıdaki adreste ziyaret edebilirsiniz;

http://www.ankaraumuthastanesi.com.tr
Mustafa Odabaşı

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mustafa Odabaşı

Virgo'nun kurucu ortaklarından Mustafa Odabaşı, bundan 20 küsür sene önce, bilişim sektörüne profesyonel olarak ADA NET'de adım atmıştır. Cyberspace ile Türkiye'ye internetin gelmesinden çok önce BBS'ler vasıtasıyla tanışan Mustafa Odabaşı, Türkiye'nin ilk ve en geniş mesaj ağı HiTNeT'in de eski SysOp'larındandır. Halen bilgi ve tecrübelerini Virgo'da hizmet üreterek değerlendirmektedir.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

testform.pngar-metal.pngarma-yatcilik.pngalser-teknik.pngocy-rent-a-car.pngmikropor.pngyalcinkaya-mermer.pngkalca-cerrahi-dernegi.pngsevgi-goz-merkezi.pngcankaya-ortopedi.pngdeniz-peyzaj.pngvilla-mahal.pngpm-teknoloji.pngocb-sigorta.pngarmin-yalitim.pngkronospor.png6k-medikal.pngcanova-construction.pngesmaksan.pngsunrider.pngnaka.pngsevgi-optik.pngerkut-aldeniz.pngsada-fuarcilik.pngozyurek.pngankara-model-ucak-kulubu.pnguz-ay-insaat.pnggelibolu-memorial.pngermer-marble.pngcanbensan.pngturna-ahsap.pngdr-smile.pngmetron-insaat.pngdez-kuafor.pngintermak.pngdesen-ofset.pngmaser-insaat.pngortoklinik.pngmint-fuarcilik.pngtubay-danismanlik.pngmarge-hotel.pngesbelli-evi.pngozel-cankaya-hastanesi.pngcekar-insaat.pngozel-ankara-umut-hastanesi.pngheraeus-electro-nite.pngatlas-sondaj.pngdolfen.pngatr-saglik-teknolojileri.pngnereids-dive-center.pngbernus-tourism.pngilbe-mineral.png