Virgo Blog
Ortoklinik Web Sitesi Prof. Dr. Reha Tandoğan ve Op. Dr. Asım Kayaalp'e ait Ortoklinik Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği için ilk web sitesini bundan yaklaşık sekiz sene önce geliştirmiştik.

Ortoklinik web sitesi, aylık 20,000'in altına düşmeyen tekil ziyaretçi sayısı ile, özgün ve zengin içeriğin, doğru teknik altyapı kullanılarak profesyonelce hazırlanmış bir web sitesi içerisinde sunulmasının, verimlilik açısından ne kadar önemli olduğunun bir kanıtı oldu. Öte yandan sekiz yıl boyunca çok yüksek verim ile hizmet veren Ortoklinik web sitesini hem mobil uyumluluk sağlayabilmek, hem de güncel ve güvenli bir altyapıya kavuşturabilmek için yenilemenin zamanı çoktan gelmişti.

%100 mobil uyumluluk sağlayacak biçimde Joomla CMS'in son versiyonu kullanılarak yenilenen Ortoklinik web sitesinde, Prof. Dr. Reha Tandoğan ve Op. Dr. Asım Kayaalp'in özgeçmişleri ve bilimsel çalışmaları hakkında bilgilerin yanısıra, sadece hastalara değil, ortopedistlere yönelik bilgiler de yer alıyor.

Sekiz senedir sunucu ve güncelleme hizmetleri de Virgo tarafından sağlanan Ortoklinik web sitesinin yenilenmiş halini, aşağıdaki adreste görebilirsiniz;

http://www.ortoklinik.com
Mustafa Odabaşı

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mustafa Odabaşı

Virgo'nun kurucu ortaklarından Mustafa Odabaşı, bundan 20 küsür sene önce, bilişim sektörüne profesyonel olarak ADA NET'de adım atmıştır. Cyberspace ile Türkiye'ye internetin gelmesinden çok önce BBS'ler vasıtasıyla tanışan Mustafa Odabaşı, Türkiye'nin ilk ve en geniş mesaj ağı HiTNeT'in de eski SysOp'larındandır. Halen bilgi ve tecrübelerini Virgo'da hizmet üreterek değerlendirmektedir.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

atr-saglik-teknolojileri.pngsevgi-optik.pngintermak.pngilbe-mineral.pngankara-model-ucak-kulubu.pnggelibolu-memorial.pngdolfen.pngsevgi-goz-merkezi.pngalser-teknik.pngcanova-construction.pngcanbensan.pngtubay-danismanlik.pngmikropor.pngdez-kuafor.pngvilla-mahal.pngkronospor.pngar-metal.pngozel-ankara-umut-hastanesi.pngmint-fuarcilik.pngarma-yatcilik.pngyalcinkaya-mermer.pngheraeus-electro-nite.pngdr-smile.pngarmin-yalitim.pngozel-cankaya-hastanesi.pngsunrider.pngdesen-ofset.pngortoklinik.png6k-medikal.pngatlas-sondaj.pngcankaya-ortopedi.pngnaka.pngocy-rent-a-car.pngpm-teknoloji.pngocb-sigorta.pngerkut-aldeniz.pngtestform.pngesmaksan.pngcekar-insaat.pngturna-ahsap.pngsada-fuarcilik.pngesbelli-evi.pnguz-ay-insaat.pngmarge-hotel.pngermer-marble.pngbernus-tourism.pngmaser-insaat.pngmetron-insaat.pngozyurek.pngnereids-dive-center.pngkalca-cerrahi-dernegi.pngdeniz-peyzaj.png