Virgo Blog
Dr. Smile web sitesiHer ikisi de alanında son derece başarılı diş hekimleri olan Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Dr. Dt. Kağan Kantar ve Dt. Mehmet Ziya Karakoç'a ait Dr. Smile Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği web sitesi Virgo tarafından hazırlanarak yayına çıkarıldı.

Ankara'nın en merkezi konumlarından biri olan Tunalı Hilmi Caddesi üzerindeki Dr. Smile Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği web sitesinde, ağız ve diş sağlığına yönelik sorulara herkesin anlayabileceği dilde yazılmış cevaplar bulabileceğiniz doyurucu bilgiler yer alıyor.

Ağız ve diş sağlığına yönelik bilgiler sunulan sayfalardan bazıları video anlatımları ile de desteklenen web sitesi, LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) platformunda favori içerik yönetim sistemimiz olan Joomla CMS'in en güncel versiyonu ile hizmet verecek biçimde hazırlandı.

Tüm mobil cihazlar ile uyumluluğun sağlanabilemesi amacıyla responsive tasarım modeli ile tasarlanan Dr. Smile web sitesinde şimdilik sadece Türkçe içerik yer almakla birlikte, gelecekte İngilizce içerik de eklenerek çalışmanın genişletilmesi planlanıyor.

Dr. Smile web sitesini aşağıdaki adreste ziyaret edebilirsiniz;

http://www.drsmileankara.com
Mustafa Odabaşı

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Mustafa Odabaşı

Virgo'nun kurucu ortaklarından Mustafa Odabaşı, bundan 20 küsür sene önce, bilişim sektörüne profesyonel olarak ADA NET'de adım atmıştır. Cyberspace ile Türkiye'ye internetin gelmesinden çok önce BBS'ler vasıtasıyla tanışan Mustafa Odabaşı, Türkiye'nin ilk ve en geniş mesaj ağı HiTNeT'in de eski SysOp'larındandır. Halen bilgi ve tecrübelerini Virgo'da hizmet üreterek değerlendirmektedir.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

ilbe-mineral.pnggelibolu-memorial.pngcankaya-ortopedi.pngmint-fuarcilik.pngkalca-cerrahi-dernegi.pngyalcinkaya-mermer.pngerkut-aldeniz.pngmaser-insaat.pngnereids-dive-center.pngarmin-yalitim.pngortoklinik.pngarma-yatcilik.pngesmaksan.pngcanova-construction.pngbernus-tourism.pngtestform.pngankara-model-ucak-kulubu.pngvilla-mahal.pngozyurek.pngsevgi-goz-merkezi.pngar-metal.pngsevgi-optik.pngdeniz-peyzaj.pngsada-fuarcilik.pngmetron-insaat.pngermer-marble.pngdez-kuafor.png6k-medikal.pngozel-cankaya-hastanesi.pngatr-saglik-teknolojileri.pngcanbensan.pngkronospor.pngmikropor.pngozel-ankara-umut-hastanesi.pngdr-smile.pngsunrider.pngatlas-sondaj.pngalser-teknik.pngtubay-danismanlik.pngintermak.pngturna-ahsap.pngmarge-hotel.pngcekar-insaat.pngdesen-ofset.pngdolfen.pngesbelli-evi.pngocy-rent-a-car.pnguz-ay-insaat.pngheraeus-electro-nite.pngpm-teknoloji.pngnaka.pngocb-sigorta.png