Virgo Blog
Sada A.Ş. Kurumsal Web SitesiUzun yıllardır birlikte çalıştığımız Sada Uzmanlık Fuarları A.Ş., başta Türkiye'de düzenlenmekte olan en geniş alana yayılmış bulunan ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyan KOMATEK Uluslararası İş ve İnşaat Makine, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı olmak üzere çok sayıda başarılı organizasyonu üstleniyor.

İlk olarak 1992 yılında yapılan ve iki yılda bir düzenlenen Komatek fuarları için, hafızam beni yanıltmıyor ise Komatek 1999'dan itibaren web hizmetleri sunmaya başladık. Komatek 2017 web sitesi için hazırlıklarımızı yaparken, çalışmanın ilk parçası olarak Sada A.Ş. kurumsal web sitesini hazırlayarak yayına çıkardık. Komatek 2017 için, ziyaretçi ve katılımcı uygulamaları barındıran gelişmiş bir portal da, yakın zamanda yine Virgo tarafından hazırlanacak.

Sada A.Ş. kurumsal web sitesi Joomla CMS'in en güncel versiyonu ile hizmet veriyor ve tüm mobil cihazlar ile uyumluluğun sağlanabilmesi için responsive tasarım modeli ile hazırlandı. Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde hazırlanan web sitesini aşağıdaki adreste ziyaret edebilirsiniz;

http://www.sada.com.tr
Mustafa Odabaşı

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mustafa Odabaşı

Virgo'nun kurucu ortaklarından Mustafa Odabaşı, bundan 20 küsür sene önce, bilişim sektörüne profesyonel olarak ADA NET'de adım atmıştır. Cyberspace ile Türkiye'ye internetin gelmesinden çok önce BBS'ler vasıtasıyla tanışan Mustafa Odabaşı, Türkiye'nin ilk ve en geniş mesaj ağı HiTNeT'in de eski SysOp'larındandır. Halen bilgi ve tecrübelerini Virgo'da hizmet üreterek değerlendirmektedir.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

marge-hotel.pngesmaksan.pngnaka.pngortoklinik.pngbernus-tourism.pngtubay-danismanlik.pngozyurek.pngatr-saglik-teknolojileri.pngsada-fuarcilik.pngesbelli-evi.pngmetron-insaat.pngalser-teknik.pngdeniz-peyzaj.pnguz-ay-insaat.pngturna-ahsap.pngsevgi-optik.pngnereids-dive-center.pngozel-cankaya-hastanesi.pngmikropor.pngdolfen.pngankara-model-ucak-kulubu.pngdesen-ofset.pngcanova-construction.pngocy-rent-a-car.pngerkut-aldeniz.pngyalcinkaya-mermer.pngkronospor.png6k-medikal.pngilbe-mineral.pngdr-smile.pngocb-sigorta.pnggelibolu-memorial.pngcankaya-ortopedi.pngar-metal.pngkalca-cerrahi-dernegi.pngarma-yatcilik.pngarmin-yalitim.pngcekar-insaat.pngmint-fuarcilik.pngmaser-insaat.pngsevgi-goz-merkezi.pngtestform.pngcanbensan.pngsunrider.pngvilla-mahal.pngatlas-sondaj.pngdez-kuafor.pngintermak.pngpm-teknoloji.pngermer-marble.pngozel-ankara-umut-hastanesi.pngheraeus-electro-nite.png