Virgo Blog
Protherm Furnaces web siteleri yayındaEski müşterilerimizden biri olan Alser Teknik Seramik A.Ş. ile 15 yılı aşkın süredir çalışıyoruz. İnternetin önemini kavramış ve inovatif bir firma olan Alser'in ilk web sitesini hazırladığımız günden bugüne, düzenli olarak web sitelerini güncel internet teknolojileri ile yeniliyoruz.

Virgo Blog'daki farklı makalelerde de üzerine basa basa anlattığımız gibi, web sitelerinde verimliliğin korunabilmesi için web sitesi altyapılarının belli aralıklarla güncellenmesi son derece önemli.

Son yaptığımız çalışma ile arama motoru optimizasyonu amaçlı olarak Türkçe ve İngilizce versiyonları iki ayrı alan adı altında yayınlanacak biçimde hazırlanan Protherm Furnaces web siteleri yayına çıktı. Farklı dillerdeki web sitelerinin hedef kitleleri de doğal olarak birbirinden farklı ülkelerde olacağı için, Google'dan verim alabilmek amacıyla böyle bir düzenleme yapmak uygun kaçıyor.

%100 mobil uyumluluk sağlayacak biçimde, favori içerik yönetim sistemimiz olan Joomla'nın son versiyonu kullanılarak hazırlanan web sitelerini aşağıdaki adreslerde görebilirsiniz.

Protherm Furnace Türkçe Web Sitesi:
http://www.alserteknik.com

Protherm Furnace İngilizce Web Sitesi:
http://www.prothermfurnaces.com
Mustafa Odabaşı

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mustafa Odabaşı

Virgo'nun kurucu ortaklarından Mustafa Odabaşı, bundan 20 küsür sene önce, bilişim sektörüne profesyonel olarak ADA NET'de adım atmıştır. Cyberspace ile Türkiye'ye internetin gelmesinden çok önce BBS'ler vasıtasıyla tanışan Mustafa Odabaşı, Türkiye'nin ilk ve en geniş mesaj ağı HiTNeT'in de eski SysOp'larındandır. Halen bilgi ve tecrübelerini Virgo'da hizmet üreterek değerlendirmektedir.