Virgo Blog
Ar Metal Web SitesiVirgo'nun eski müşterilerinden Ar Metal Katodik Koruma Sanayi'nin web sitesi güncel internet teknolojileri kullanılarak yine Virgo tarafından yenilendi ve yayına alındı.

Joomla içerik yönetim sisteminin son versiyonu kullanılarak tasarlanan Ar Metal web sitesi, mobil cihazlar ile %100 uyumlu bir yapıya sahip.

Artık internet kullanıcılarının akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlardan yoğun olarak web'de dolaştıkları düşünülürse, mobil uyumluluk bugün için web sitelerinde mutlaka bulunması gereken bir nitelik. Google da zaten artık mobil uyumlu olmayan web sitelerinden hiç hoşlanmıyor ve arama sonuçlarında geri plana düşmelerine neden oluyor.

Ar Metal web sitesinde şirketin ürün ve hizmetlerinin yanı sıra, katodik koruma hakkında çok geniş bir bilgi arşivi sunuluyor. Web sitesi http://www.arkatodikkoruma.com adresinde ziyaret edilebilir.
Mustafa Odabaşı

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mustafa Odabaşı

Virgo'nun kurucu ortaklarından Mustafa Odabaşı, bundan 20 küsür sene önce, bilişim sektörüne profesyonel olarak ADA NET'de adım atmıştır. Cyberspace ile Türkiye'ye internetin gelmesinden çok önce BBS'ler vasıtasıyla tanışan Mustafa Odabaşı, Türkiye'nin ilk ve en geniş mesaj ağı HiTNeT'in de eski SysOp'larındandır. Halen bilgi ve tecrübelerini Virgo'da hizmet üreterek değerlendirmektedir.