Virgo Blog
Metron İnşaat web sitesi yayına çıktıYeni müşterilerimizden Metron İnşaat, güzel işler yapan, deneyimli ve son derece başarılı projelere imza atmış Ankara merkezli bir içmimarlık firması.

Metron İnşaat için firmanın prestijine yakışır bir web sitesi inşa ettik ve bugün itibarı ile yayına çıkardık. Web sitesi Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde hizmet veriyor ve Metron'un kurumsal bilgileri ile birlikte bugüne kadar yaptıkları projeler ile ilgili de detaylar barındırıyor.

Metron İnşaat web sitesi altyapıda favori içerik yönetim sistemimiz Joomla'nın en güncel versiyonu kullanılarak ve Helix Framework üzerine geliştirilen tasarım şablonu ile hazırlandı. Elbette mobil uyumluluğu da unutmadık ve siteyi istisnasız tüm mobil cihazlar ile sorunsuz görüntülenebilecek şekilde inşa ettik.

Metron İnşaat web sitesini aşağıdaki adreste ziyaret edebilirsiniz;

http://www.metron-insaat.com
Mustafa Odabaşı

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mustafa Odabaşı

Virgo'nun kurucu ortaklarından Mustafa Odabaşı, bundan 20 küsür sene önce, bilişim sektörüne profesyonel olarak ADA NET'de adım atmıştır. Cyberspace ile Türkiye'ye internetin gelmesinden çok önce BBS'ler vasıtasıyla tanışan Mustafa Odabaşı, Türkiye'nin ilk ve en geniş mesaj ağı HiTNeT'in de eski SysOp'larındandır. Halen bilgi ve tecrübelerini Virgo'da hizmet üreterek değerlendirmektedir.