Virgo Blog
Çankaya Ortopedi Grubu Web Sitesi YayındaAnkara'nın ilk özel hastanesi olan Çankaya Hastanesi, uzun yıllardır çalıştığımız ve kendileri için çok sayıda yüksek verimli çalışmaya imza attığımız müşterilerimizden biri. Çankaya Hastanesi'nin sunucu hizmetleri de yine Virgo tarafından sağlanıyor.

Çok sayıda branşta hizmet veren Çankaya Hastanesi'nin, kendi alanında son derece iyi uzman hekimlerden oluşan ortopedi temelli bir çalışma grubu bulunuyor. Çankaya Ortopedi Grubu isimli bu oluşum için hazırladığımız yeni web sitesinde, Çankaya Ortopedi Grubu ve grubu oluşturan hekimler hakkında detaylı bilgilerin yanı sıra, hastalara ve ortopedistlere yönelik, tamamı özgün içerik ile oluşturulmuş bilgi sayfaları yer alıyor.

Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde hazırlanan web sitesi Helix Framework üzerine kurulu bir tasarım ile en güncel Joomla versiyonu kullanılarak hazırlandı. Tüm mobil cihazlar ile tam uyumluluk sağlayacak biçimde responsive bir yapıda hazırlanan Çankaya Ortopedi Grubu web sitesini, aşağıdaki adreste görebilirsiniz;

http://www.cankayaortopedi.com
Mustafa Odabaşı

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mustafa Odabaşı

Virgo'nun kurucu ortaklarından Mustafa Odabaşı, bundan 20 küsür sene önce, bilişim sektörüne profesyonel olarak ADA NET'de adım atmıştır. Cyberspace ile Türkiye'ye internetin gelmesinden çok önce BBS'ler vasıtasıyla tanışan Mustafa Odabaşı, Türkiye'nin ilk ve en geniş mesaj ağı HiTNeT'in de eski SysOp'larındandır. Halen bilgi ve tecrübelerini Virgo'da hizmet üreterek değerlendirmektedir.